Jednoruký zápasník Nick Newell se vrací do oktagonu. Představí se na turnaji Bellator 250

Nick Newell, který svůj poslední MMA zápas absolvoval v roce 2019, když na turnaji Bellator 232 prohrál na body po vyrovnaném utkání s Luisem Murem, se vrací do oktagonu.

Embed from Getty Images

Jednoruký zápasník se představí na turnaji Bellator 250, kde se utká se Zachem Zanem (14-9). Newell měl se Zanem zápasit už na turnaji UFC 241, ale turnaj byl zrušen z důvodu pandemie koronaviru.

Nick “Notorious” Newell bojuje od narození s vážným postižením. Má nedostatečně vyvinutou část levé ruky pod loktem. Přesto se se svým osudem pere více než statečně. Už v dětství začal zápasit a během své kariéry bojoval v organizacích jako WSOF, LFA nebo CES. Zkoušel štěstí i v Dana White Contender Series, ale prohra s Alexem Munozem jej připravila o šanci získat kontrakt v nejprestižnější organizaci MMA na světě.

Pak přišel Scott Coker a nabídl mu smlouvu v Bellatoru. Tam zatím Newell vybojoval dva zápasy. V tom prvním porazil submisí Corey Browninga a ve druhém těsně prohrál nejednomyslným rozhodnutím s Luisem Murem. Celková bilance Nicka Newella v profesionálním MMA je 16-3.

Zdroj: MMA Junkie | Twitter WesternMassMMA

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
BellatorZahraniční MMA