DomůBellatorJednoruký zápasník Nick Newell se vrací do oktagonu. Představí se na turnaji...

Jednoruký zápasník Nick Newell se vrací do oktagonu. Představí se na turnaji Bellator 250

Nick Newell, který svůj poslední MMA zápas absolvoval v roce 2019, když na turnaji Bellator 232 prohrál na body po vyrovnaném utkání s Luisem Murem, se vrací do oktagonu.

Embed from Getty Images

Jednoruký zápasník se představí na turnaji Bellator 250, kde se utká se Zachem Zanem (14-9). Newell měl se Zanem zápasit už na turnaji UFC 241, ale turnaj byl zrušen z důvodu pandemie koronaviru.

Nick “Notorious” Newell bojuje od narození s vážným postižením. Má nedostatečně vyvinutou část levé ruky pod loktem. Přesto se se svým osudem pere více než statečně. Už v dětství začal zápasit a během své kariéry bojoval v organizacích jako WSOF, LFA nebo CES. Zkoušel štěstí i v Dana White Contender Series, ale prohra s Alexem Munozem jej připravila o šanci získat kontrakt v nejprestižnější organizaci MMA na světě.

Pak přišel Scott Coker a nabídl mu smlouvu v Bellatoru. Tam zatím Newell vybojoval dva zápasy. V tom prvním porazil submisí Corey Browninga a ve druhém těsně prohrál nejednomyslným rozhodnutím s Luisem Murem. Celková bilance Nicka Newella v profesionálním MMA je 16-3.

Zdroj: MMA Junkie | Twitter WesternMassMMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ