DomůUFCKarolina Kowalkiewicz o svém zranění na turnaji UFC Auckland

Karolina Kowalkiewicz o svém zranění na turnaji UFC Auckland

Karolina Kowalkiewicz se na sociálních sítích vyjádřila ke svému zdravotnímu stavu.

Embed from Getty Images

Karolina Kowalkiewicz utrpěla, během turnaje UFC on ESPN+ 26 v Aucklandu, drtivou porážku od Xiaonan Yan. Číňanka během plných tří kol zápasu Polku doslova zdemolovala.

Polská zápasnice si už v prvním kole vážně poranila oko, což jí zcela zásadně ovlivnilo ve zbytku zápasu. V přestávce po prvním kole říkala svým sekundantům, že na pravé oko nic nevidí.

Bezprostředně po utkání trenér Karoliny Lukasz Zaborowski na sociálních sítích napsal, že jeho svěřenkyně je v nemocnici a pravděpodobně se bude muset podrobit operaci oka.

Později se ke svému zranění vyjádřila sama Kowalkiewicz na Instagramu.

“Ahoj drazí. Moje první slova po zápase. Nemůžu říci, že je všechno ok, protože není. Výsledek má teď mnohem menší význam. Nejdůležitější je moje zdraví. Na začátku prvního kola se mi zlomila taková malá kůstka pod okem a nějak poškodila zrakový nerv. Celý zápas jsem prakticky nic neviděla. Viděla jsem dvojitě, všechno bylo jako v mlze. Hned po zápase jsem jela do nemocnice. Dnes navštívím další specialisty a rozhodneme se, jestli s tím okem můžu odletět do Polska nebo jestli mě budou operovat tady. Ale pravděpodobně tady budu muset zůstat, protože let může být velice nebezpečný, kvůli tlaku a tak. Straší mě, že bych mohla přijít o zrak úplně a já chci vidět…”

Polka prohrála v UFC své poslední čtyři zápasy. Zatím není jasné, jaké jsou její další plány. Už několikrát se v nedávné minulosti nechala slyšet, že přemýšlí o odchodu do zápasnického důchodu.

Zdroj:  Instagram Karolina Kowalkiewicz


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ