DomůUFCMálem přišel o zuby, přesto bojoval do konce! Strašlivé zranění Devina Clarka...

Málem přišel o zuby, přesto bojoval do konce! Strašlivé zranění Devina Clarka v zápase s Ionem Cutelabou

Takhle si Devin Clark svůj souboj s Ionem Cutelabou, který se uskutečnil na sobotním turnaji UFC Fight Night nepředstavoval. Američan dokončil svůj zápas s velice nepříjemným zraněním.

Zdroj: UFC

Nabuzený Američan slíbil moldavskému bojovníkovi tvrdý výprask a netajil se tím, že není fanouškem jeho přístupu k zápasu. Skutečnost se však ukázala být zcela jiná.

Američan nedokázal celá tři kola najít recept na skvělý Cutelabův wrestling. Navíc schytal spoustu tvrdých úderů. A aby toho nebylo málo, ze zápasu odešel se strašlivým poraněním zubů.

Ke zranění došlo na konci druhého kola, kdy Cutelaba přitiskl Američana na pletivu. Tam jej zasáhl tvrdým kolenem do čelisti a málem mu tak vyrazil tři spodní zuby.

Když Clark po druhém kole odešel do svého rohu, informoval jej o svém zranění a ukázal zcela posunuté zuby.

“Co si o tom myslíte,” zeptal se trenérů a podíval se na svého otce, který stál za oktagonem.

“Jestli máš dost, tak jsme skončili, co myslíš,” odpověděl otec.

“Dobře, jdeme na to,” rozhodl se Devin. “Stejně půjdu na operaci.”

Američanovo odhodlání však bylo marné, protože ve třetím kole nedokázal zvrátit průběh zápasu a nakonec prohrál jednomyslným rozhodnutím 30-26, 29-27, 29-26.

Po zápase spatřily světlo světa hrůzostrašné fotografie, které přesně ukazují, jak “Moldavský Hulk” zmasakroval Američanovu čelist.

Lékaři však odvedli bezprostředně po zápase skvělou práci a vrátili posunuté zuby na své místo.

Porážka s Ionem Cutelabou byla pro Devina Clarka druhou prohrou v řadě. Jeho aktuální bilance v UFC je 6-6.

Zdroj: UFC | Twitter Kelvin Ramirez | Twitter ESPN MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ