DomůCZ/SK MMAMMA bojovníci Pukač, Deák, Paradeiser a Fodor opouštějí legendární OFA gym!

MMA bojovníci Pukač, Deák, Paradeiser a Fodor opouštějí legendární OFA gym!

Dlouholetá stálice bratislavského gymu Octagon Fighting Academy (OFA) prozradila, co stálo za jejím odchodem z nejznámějšího klubu smíšených bojových umění na Slovensku.

Robo Pukač pro podcast Bez rukavic vysvětlil, proč jej už ve známém gymu nevídáme.

“Mohu tyto informace potvrdit. Já, František Fodor, Tomáš Deák a Rony Paradeiser už nejsme součástí OFA gymu,” rozpovídal se bojovník OKTAGONU o vzniklé situaci.

“Není za tím jeden konkrétní důvod. Je to jakýsi vývoj mezilidských vztahů a situací. Až to dospělo do bodu, kdy jsem získal pocit, že už to není vhodné místo pro můj fighterský a osobnostní rozvoj, kde se už necítím tak dobře, jak jsem se cítil dříve.”

“Některé z těchto mezilidských vztahů už byly poněkud pošramocené, takže jsem usoudil, že bude lepší jít dál.”

“Už delší dobu jsem měl pocit, že se v tomto prostředí a v tomto týmu necítím dobře. S některými lidmi jsem měl dobré vztahy a s některými horší, a o tom bych nerad mluvil, protože každá mince má dvě strany. Někdo z druhé strany zase může říci něco na mě,” prozradil Pukač důvody svého odchodu z OFA.

V současné době trénuje v různých bratislavských klubech, kde se spolu s dalšími kolegy, kteří bývalý gym opustili, věnuje postoji, wrestlingu a jiu-jitsu.

Poslední tři zápasy prohrál, takže má rozhodně motivaci vyhrát svůj další zápas.

Robo Pukač se vrátí do akce 17. září na turnaji OKTAGON 35. V Brně ho prověří jeho krajan Tomáš “Bolo”. Meliš.

Zdroj: Svet MMA | Podcast Bez rukavic

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ