DomůCZ/SK MMAPirát Krištofič reaguje na výzvu Zdeňka Polívky: Zajímalo by mě, kdo v...

Pirát Krištofič reaguje na výzvu Zdeňka Polívky: Zajímalo by mě, kdo v tom má prsty!

Pirát Krištofič je momentálně bez smlouvy a nemá naplánovaný žádný zápas. Dostal nabídku od zahraniční organizace BELLATOR, ale nabízený “short notice” zápas odmítl, protože to mělo být v polotěžké váze a bez plné přípravy.

Pirát byl v minulých dnech na dovolené v Itálii a po návratu se vyjádřil i k výzvě, kterou obdržel od českého bojovníka Zdeňka Polívky. V současné době to však pro něj není žhavé téma a své důvody vysvětlil jasně.

Zápas Piráta s Polívkou teď není na pořadu dne

“Vím, že mě Zdeněk Polívka vyzval na souboj, do Frankfurtu,” zareagoval Pirát na výzvu českého bojovníka. “Každopádně si se Zdeňkem rozumím. Vždycky, když se někde potkáme, tak pokecáme. Vždy to bylo na slušné úrovni, i výzva byla velmi slušná. Bylo tam hodně respektu a úcty, takže je to úplně v pohodě, super.”

“Musím říct, že je to první výzva, kterou takto udělal. Tak mě hned napadlo, kdo v tom má prsty. Nevěřím, že to byl jeho vlastní nápad udělat tuto výzvu.”

“Na tuto výzvu však nemohu reagovat. Viděl jsem spoustu lidí, hejtrů, kteří říkali, že se Pirát pos*al a podobně. Přijde mi to velmi vtipné, protože mám za sebou 20 nebo 19 zápasů. Zápasil jsem s kýmkoli, šel jsem do zápasu a neměl jsem strach. Je to moje práce.”

“Teď nemám smlouvu. Můžu to komentovat, reagovat na to, ale teď se musím zabývat hlavně tím, co mi kdo nabídne. Mám na stole nějaké smlouvy. Opět tu byl BELLATOR. Nechci říct, že ten zápas nemůže být, ale už předtím jsem seděl s Ondrou a s Palem a zatím jsem řekl díky a odmítl jsem to kvůli BELLATORU, PFL. A samozřejmě mi přišla nabídka i z RFA.”

“Není to o tom, jestli budu reagovat na výzvy bojovníků, ale o tom, co je pro mě nejlepší. Dnes jsem opět seděl s Palem a dá se říct, že jsme udělali pokrok a je docela možné, že smlouvu v OKTAGONU podepíšu. Pokud podepíšu, tak pak budu řešit soupeře.”

Zdroj: YouTube “Pirát” Krištofič | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ