DomůUFCProměna dokončena! Takhle vypadá Jon Jones v těžké váze

Proměna dokončena! Takhle vypadá Jon Jones v těžké váze

První fotografie Jona Jonese, před jeho debutem v těžké váze na UFC 285, vzbudily poměrně velký ohlas. A nutno dodat, že spousta fanoušků bude asi zklamaných.

V noci ze soboty na neděli se bývalý dominátor polotěžké váhy UFC Jon Jones vrátí do akce po tříleté pauze. V zápase, který bude ozdobou turnaje UFC 285 v Las Vegas, zkříží rukavice s Cirylem Ganém a v sázce bude titul v těžké váze.

Pro Bonese to bude debut v nové váhové divizi. Dosud bojoval pouze v polotěžké váze.

Jones, během včerejšího setkání s novináři prozradil, že v sobotu bude v oktagonu vážit zhruba 111-113 kg. Přiznal, že nejvyšší váha, které dosáhl během své tříleté pauzy, byla 121 kilogramů. Tehdy se však necítil dobře.

Pětatřicetiletý bojovník však novináře ujistil, že se po přechodu do těžké váhy cítí nesmírně silný, je stejně rychlý, jako byl v polotěžké váze, a jeho kondice je stále na velmi vysoké úrovni. Pobaveně přitom přiznal, že k zápasu bude poprvé nastupovat bez vypracovaného břicha.

A skutečně, snímky Jonese, které UFC zveřejnila, potvrzují jeho slova. Fotky vyvolaly v mediálním prostoru poměrně velký rozruch a také značné rozčarování.

Jako by chtěl předejít možným kritickým komentářům, Bones při setkání s novináři prohlásil, že kdyby se konala CrossFitová soutěž mezi všemi těžkotonážníky UFC, vyhrál by ji s přehledem. V tak skvělé formě prý je.

Naproti tomu Ciryl Gané v posledních třech zápasech navážil pokaždé 112 kilogramů. Je tedy pravděpodobné, že oba bojovníci budou v den zápasu vážit téměř stejně.

Zdroj: Twitter

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ