DomůUFCSouboj Tyrona Woodleyho s Leonem Edwardsem zrušen

Souboj Tyrona Woodleyho s Leonem Edwardsem zrušen

Už o tomto víkendu se měl Leon Edwards (18-3) utkat s bývalým šampionem weltrové váhy organizace UFC, Tyronem Woodleym (19-4-1) na turnaji UFC v Londýně.

Embed from Getty Images

UFC se však rozhodla akci, z důvodu pandemie koronaviru, přesunout do USA. Bohužel celý turnaj se bortí jako domeček z karet.

Novinář Jim Edwards informoval, že 11 z celkového počtu 13 plánovaných zápasů turnaje už bylo odvoláno. Nejčastějším důvodem jsou obavy o bezpečí zápasníků nebo jejich problémy s vízy.

Nyní navíc došlo k tomu, že byl zrušen také hlavní zápas večera. Leon Edwards o důvodech zrušení souboje informoval na svém Instagramu:

“Poslední noc jsem šel spát s nadějí, že se turnaj tento víkend uskuteční. Probudil jsem se a dostal jsem informaci, že tomu tak nebude. Snažili jsme se s UFC najít nějaké řešení, ale bohužel jsme v časovém presu a způsob, jak turnaj zachránit jsme nenašli.Já a členové mého týmu, my jsme otcové rodin, manželé, synové a bratři a nikdo z nás teď nemůže opustit svou rodinu. Opravdu jsme chtěli najít řešení, především kvůli fanouškům. Opravdu jsme moc chtěli.”

Edwards také řekl, že snil o zápase ve své vlasti a velice lituje, že turnaj v Londýně byl zrušen.

“Doufám, že UFC přeloží můj zápas s Tyronem na dobu, kdy to bude bezpečné a budeme vám moci dát show, kterou si zasloužíte.”

Informace o zrušení zápasu Woodley vs. Edwards potvrdil také portál MMA Fighting, který také dodal, že UFC hledá zápasníky z USA, kteří by mohli nahradit bojovníky, kteří se turnaje, který se měl původně uskutečnit v Londýně, nemohou zúčastnit.

Zdroj: Jim Edwards – Twitter | MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ