DomůUFCSouboj Tyrona Woodleyho s Leonem Edwardsem zrušen

Souboj Tyrona Woodleyho s Leonem Edwardsem zrušen

Už o tomto víkendu se měl Leon Edwards (18-3) utkat s bývalým šampionem weltrové váhy organizace UFC, Tyronem Woodleym (19-4-1) na turnaji UFC v Londýně.

Embed from Getty Images

UFC se však rozhodla akci, z důvodu pandemie koronaviru, přesunout do USA. Bohužel celý turnaj se bortí jako domeček z karet.

Novinář Jim Edwards informoval, že 11 z celkového počtu 13 plánovaných zápasů turnaje už bylo odvoláno. Nejčastějším důvodem jsou obavy o bezpečí zápasníků nebo jejich problémy s vízy.

Nyní navíc došlo k tomu, že byl zrušen také hlavní zápas večera. Leon Edwards o důvodech zrušení souboje informoval na svém Instagramu:

“Poslední noc jsem šel spát s nadějí, že se turnaj tento víkend uskuteční. Probudil jsem se a dostal jsem informaci, že tomu tak nebude. Snažili jsme se s UFC najít nějaké řešení, ale bohužel jsme v časovém presu a způsob, jak turnaj zachránit jsme nenašli.Já a členové mého týmu, my jsme otcové rodin, manželé, synové a bratři a nikdo z nás teď nemůže opustit svou rodinu. Opravdu jsme chtěli najít řešení, především kvůli fanouškům. Opravdu jsme moc chtěli.”

Edwards také řekl, že snil o zápase ve své vlasti a velice lituje, že turnaj v Londýně byl zrušen.

“Doufám, že UFC přeloží můj zápas s Tyronem na dobu, kdy to bude bezpečné a budeme vám moci dát show, kterou si zasloužíte.”

Informace o zrušení zápasu Woodley vs. Edwards potvrdil také portál MMA Fighting, který také dodal, že UFC hledá zápasníky z USA, kteří by mohli nahradit bojovníky, kteří se turnaje, který se měl původně uskutečnit v Londýně, nemohou zúčastnit.

Zdroj: Jim Edwards – Twitter | MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ