Červnová UFC 251 se v Austrálii neuskuteční

Pandemie koronaviru přinutila organizaci UFC k přeložení dalšího turnaje.

Embed from Getty Images

Turnaj UFC 251 se měl uskutečnit 6. června v australském Perthu. Zápasem večera měla být odveta mezi Alexandrem Volkanovskim a Maxem Hollowayem. Organizace však informovala, že kvůli přetrvávající epidemii a zákazu shromažďování se akce v Austrálii neuskuteční.

Je to už druhý turnaj, mimo území USA, který byl anulován kvůli koronaviru. První takovou akcí byl turnaj UFC 250, který se měl konat tento víkend v Brazílii.

Organizace UFC se rozhodla pořádat své turnaje prozatím v Jacksonville na Floridě. Od června pak budou turnaje probíhat pravděpodobně na “Fight Islandu”, tedy soukromém ostrově nebo v prostorách patřících UFC v Las Vegas.

Tento víkend se nicméně fanoušci UFC pořádné zápasové dávky MMA dočkají. Právě v již zmiňovaném Jacksonville se uskuteční turnaj UFC 249. Zápasem večera bude souboj Tonyho Fergusona s Justinem Gaethjem.

Je více než pravděpodobné, že se UFC bude snažit všechny přeložené číslované turnaje nakonec uskutečnit. O zápas Volkanovski vs. Holloway bychom tedy neměli přijít.

Zdroj: MMA Fighting | UFC

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ