DomůUFCČervnová UFC 251 se v Austrálii neuskuteční

Červnová UFC 251 se v Austrálii neuskuteční

Pandemie koronaviru přinutila organizaci UFC k přeložení dalšího turnaje.

Embed from Getty Images

Turnaj UFC 251 se měl uskutečnit 6. června v australském Perthu. Zápasem večera měla být odveta mezi Alexandrem Volkanovskim a Maxem Hollowayem. Organizace však informovala, že kvůli přetrvávající epidemii a zákazu shromažďování se akce v Austrálii neuskuteční.

Je to už druhý turnaj, mimo území USA, který byl anulován kvůli koronaviru. První takovou akcí byl turnaj UFC 250, který se měl konat tento víkend v Brazílii.

Organizace UFC se rozhodla pořádat své turnaje prozatím v Jacksonville na Floridě. Od června pak budou turnaje probíhat pravděpodobně na “Fight Islandu”, tedy soukromém ostrově nebo v prostorách patřících UFC v Las Vegas.

Tento víkend se nicméně fanoušci UFC pořádné zápasové dávky MMA dočkají. Právě v již zmiňovaném Jacksonville se uskuteční turnaj UFC 249. Zápasem večera bude souboj Tonyho Fergusona s Justinem Gaethjem.

Je více než pravděpodobné, že se UFC bude snažit všechny přeložené číslované turnaje nakonec uskutečnit. O zápas Volkanovski vs. Holloway bychom tedy neměli přijít.

Zdroj: MMA Fighting | UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ