DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola chce letos zvládnou čtyři zápasy! Koho má na mušce?

Karlos Vémola chce letos zvládnou čtyři zápasy! Koho má na mušce?

Karlos Vémola má tradičně velké plány. Nyní naznačil, jaké dva velké zápasy by chtěl absolvovat po odvetě s Patrikem Kinclem. A to ještě v letošním roce.

Zotavuje se z vážného zranění a těžkého zánětu, který ho ohrožoval na životě. Karlos Vémola má za sebou docela náročné období. Ale jako ostatně vždy, i nyní je “Terminátor” zpátky. Už trénuje a ladí formu.

V dubnu se utká s Alem Matavaem na turnaji v Liberci. V květnu ho pak čeká odveta s Patrikem Kinclem, v níž bude bojovat o titul šampiona organizace OKTAGON MMA ve střední váze.

Vémola chce odvetu s Véghem a má pifku na Puetze

Po tomto zápase by rád v roce 2023 absolvoval další dva velké zápasy.

 „Attila je určitě na té mé cestě letošního roku, rozhodnutí je ale opravdu jen na Ondrovi (Ondřej Novotný, zakladatel a promotér organizace OKTAGON MMA – pozn. red) nebo na něm. Já jsem připravenej,” řekl Vémola pro Sport.cz. „Nezapomeňte, že tady mě sžírá, že v Německu je frajer, který si říká Terminátor a mezitím bych to chtěl vysvětlit jemu,” naznačil, jaký další velký zápas by ho letos ještě zajímal.

Rád by tedy vrátil Attilovi Véghovi porážku ze Zápasu století a navíc by rád obhájil titul v polotěžké váze, v souboji Terminátorů s Němcem Stephanem Puetzem. Ten je aktuálně jedničkou polotěžké váhy.

V organizaci OKTAGON MMA začal Puetz kontroverzní prohrou s Viktorem Peštou, když lékař zápas zastavil kvůli masivnímu krvácení z nosu německého bojovníka. Následně “T-800” porazil na body svého krajana Martina Zawadu a Čecha Miloše Petráška.

Stephan Puetz má aktuálně na kontě sedm výher z posledních osmi zápasů.

Zdroj: Sport | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ