DomůUFCMagomed Ankalaev vzkazuje Janu Blachowiczovi: Dana tě přede mnou nezachrání

Magomed Ankalaev vzkazuje Janu Blachowiczovi: Dana tě přede mnou nezachrání

Magomed Ankalaev prostřednictvím sociálních sítí apeloval na Jana Blachowicze, aby se nevyhýbal zápasu s ním a podepsal smlouvu na jejich vzájemný souboj v oktagonu UFC.

Magomed Ankalaev, jeden z předních bojovníků polotěžké váhy UFC, včera na sociálních sítích napsal, že kývl na nabídku souboje s Janem Blachowiczem.

Polák nepotvrdil, že by dostal nabídku na takový zápas. Naopak prostřednictvím sociálních sítí požádal šéfa organizace UFC, aby dostal titulovou šanci a mohl se tak utkat s Jiřím Procházkou.

Na Blachowiczův příspěvek vzápětí reagoval Ankalaev, který na sociálních sítích napsal:

“To, že má Polsko 38 milionů obyvatel, z tebe velkou hvězdu nedělá. Sám říkáš, že se soubojům nevyhýbáš. UFC se mě zeptala, jestli bych s tebou nechtěl bojovat. A já jsem jako vždy souhlasil. Jsem připravený. Pojďme do toho.”

Ankalaev ve svém příspěvku také označil Micka Maynarda. Jednoho z matchmakerů UFC.

A v reakci na Blachowiczův příspěvek, pokračoval:

“Poslední dva zápasy jsi prohrál. Zápas o pás si musíš zasloužit, ne ho dostat. Dana tě přede mnou nezachrání. Micku, nenech ho, aby mi utekl. Chci ho zastavit.”

V posledním příspěvku pak Ankalaev opět vyzval Blachowicze, aby podepsal smlouvu na jejich vzájemný zápas.

Magomed Ankalaev se v současné době veze na vlně devíti vítězství. Jedinou porážku utrpěl při svém debutu v UFC proti Paulu Craigovi, kterému odklepal.

Bývalý polský šampion Blachowicz se naopak po titulové prohře s Teixeirou vrátil na vítěznou dráhu, když porazil TKO Aleksandara Rakiće, který nemohl pokračovat v zápase kvůli zranění nohy.

Zdroj: Twitter Magomed Ankalaev

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ